Fb-Button

Pozostańmy w kontakcie
Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych

Jesteśmy zwolennikami uczciwej komunikacji i dodatkowo zależy nam, by nasze wiadomości docierały do osób, które chcą je faktycznie otrzymywać.
Dlatego w celu zapisania do newslettera prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

W wiadomościach, które do Ciebie wyślemy znajdziesz artykuły branżowe, narzędzia przydatne w pracy, nagrania ze szkoleń, a także zaproszenia na bezpłatne seminaria i wiele więcej. Po wypełnieniu formularza przyjdzie na Twój e-mail link weryfikacyjny. Dopiero po jego kliknięciu Twoje zgody będą obowiązujące.
Pomóż nam jeszcze lepiej chronić Twoją prywatność

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Kto jest administratorem Twoich danych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest Dworaczyński Consulting, Lech Dworaczyński z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (Czekanów ul. Środkowa 96, 63-410 Ostrów Wielkopolski, NIP: 622-137-53-74, REGON: 250028068),
e-mail: biuro@dworaczynski.pl

Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?
Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przekazywania przez firmę Dworaczyński Consulting, która jest właścicielem portalu Menedżer Sprzedaży i bloga Dworaczyński.pl, informacji handlowych dotyczących produktów lub usług Dworaczyński Consulting.

Jak nie będziemy przetwarzać Twoich danych osobowych?
Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegać profilowaniu.

W jaki sposób się z mami skontaktować w sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych?
We wszystkich sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi możesz napisać na adres: biuro@dworaczynski.pl oraz redaktor@menedzersprzedazy.pl

Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Dworaczyński Consulting?
W związku z przetwarzaniem przez Dworaczyński Consulting Twoich danych osobowych, przysługuje Ci:
prawo dostępu do treści danych,
prawo ich sprostowania,
prawo usunięcia danych,
prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Dodatkowo, przysługuje Ci także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w przypadku, gdy odbywa się ono na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Przestaniemy wówczas przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba, że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do Twoich danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?
Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda, którą można w każdym czasie cofnąć, przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak brak Twojej zgody uniemożliwi nam przedstawienie Ci informacji dotyczących naszych produktów lub usług, a także przesłania przydatnych materiałów.

W jaki sposób cofnąć wyrażoną zgodę?
W celu wycofania zgody wystarczy wysłać e-mail na adres: biuro@dworaczynski.pl lub redaktor@menedzersprzedazy.pl
Zgodę można również cofnąć poprzez wysłanie informacji pocztą na podany powyżej adres Dworaczyński Consulting z dopiskiem „dane osobowe”.

Gdzie możesz wnieść skargę na sposób przetwarzania danych osobowych przez Dworaczyński Consulting
Jeżeli mimo naszych starań uznasz, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?
Twoje dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody.

Kiedy i komu możemy przekazać Twoje dane osobowe, a komu na pewno ich nie przekażemy?
Przekażemy Twoje dane osobowe głównie podmiotom zewnętrznym dostarczającym i wspierającym systemy teleinformatyczne Dworaczyński Consulting (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczną, pocztę elektroniczną, jak i systemy informatyczne stosowane przez Dworaczyński Consulting w tym system Freshmail). Podmioty te przetwarzać będą Twoje dane jedynie na nasze zlecenie, na podstawie niezbędnych umów powierzenia przetwarzania danych oraz przy zapewnieniu przez te podmioty odpowiednich środków w celu ochrony danych.
Nie przekażemy Twoich danych żadnym innym podmiotom, celem wykorzystania przez te podmioty tych danych do ich celów handlowo-marketingowych bez Twojej dodatkowej wyraźnej zgody.