Skuteczny zespół sprzedażowy

0

Co roku gromadzi rekordową liczbę decydentów z obszaru sprzedaży. Trwa tylko jeden dzień, a sale wypełnione są słuchaczami po brzegi. Jak w tym roku zorganizowana zostanie VI Ogólnopolska Konferencja SKUTECZNE ZESPOŁY SPRZEDAŻOWE? – Warszawa, 12 czerwca 2014, Hotel Double Tree By Hilton.

Po raz kolejny będę miał okazję uczestniczyć jako prelegent w tym coraz głośniejszym wydarzeniu. Jedyna taka konferencja, która dedykowana jest członkom zarządu, dyrektorom i kierownikom działów sprzedaży. Ogromna wiedza praktyków rynku przekazana w formie kilku wykładów. W pigułce podane zostaną techniki sprzedaży i metody pracy handlowców, omówione będą skuteczne systemy motywowania i wynagradzania handlowców oraz przeanalizowane zostaną najczęstsze problemy w dziale sprzedaży.

Tematem, którym podzielę się z uczestnikami konferencji tym razem będą „Sprawdzone metody kontrolowania i dyscyplinowania zespołów handlowych przekładające się na niezawodną realizację miesięcznych planów”.

Jeżeli mają Państwo ochotę dowiedzieć się w jaki sposób monitorować pracę handlowca, jak z nim pracować i jednocześnie utrzymywać dyscyplinę w dziale sprzedaży, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konferencji.

Oprócz wykładów, bardzo ważna dla mnie na tego typu imprezach jest możliwość spotkania i porozmawiania z osobami, które na co dzień działają w sprzedaży. Wymiana doświadczeń, rozmowa o bieżących problemach, posłuchanie o tym, jak radzą sobie inni, może dużo wnieść do naszego sposobu pracy. Nie należy bowiem spoczywać na laurach, szczególnie w tak zmieniającej się branży jaką jest sprzedaż. Tylko ciągłe dokształcanie, poznawanie rynku i praw nim rządzących może nas utrzymać na fali jako skutecznych menedżerów sprzedaży.

Skomentuj